Trimex

  • PL
  • EN
  • DE

Elektryk / Elektromechanik

„TRIMEX” Spółka z o.o. Producent Mebli Ogrodowych

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

  • ELEKTRYK, ELEKTROMECHANIK

Planowany Zakres Obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym działaniem sieci elektro-energetycznej
  • Nadzór nad prawidłowym i bezpiecznym zasileniem maszyn i urządzeń w energię elektryczną.
  • Udział w podłączaniu i uruchamianiu maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzanie bieżących i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym
  • Diagnozowanie uszkodzeń maszyn i urządzeń z określeniem zakresu napraw
  • Wykonywanie podstawowych (warsztatowych) napraw maszyn, urządzeń i zakładowej sieci elektro-energetycznej
  • Wykonywanie niezbędnych badań na terenie zakładu z zakresu maszyn, urządzeń i sieci elektro-energetycznej
  • Prowadzenie podstawowej dokumentacji dotyczącej obsługi i napraw maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad oszczędnym gospodarowaniem energią elektryczną – opracowywanie zestawień czasu pracy maszyn, zużycia energii el. sposobów ograniczenia jej zużycia
  • Obsługa i nadzór nad urządzeniami dostarczającymi do zakładu, ciepło, powietrze, wentylację i inne media
  • Wykonywanie innych poleceń  przełożonych związanych z prawidłowym utrzymaniem ruchu na zakładzie

Od kandydata oczekujemy:

  • Kierunkowego wykształcenia ( Średnie lub Zawodowe z doświadczeniem)
  • Kreatywności i Samodzielności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania i otwartości na zdobywanie nowych Kwalifikacji
  • Dyspozycyjności
  • Rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na bazie Umowy o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych Kwalifikacji
  • Motywacyjny System Premiowania
  • Szkolenia i podwyższanie kwalifikacji zawodowych (na koszt Firmy)
  • Pakiet socjalny
  • Przyjazną atmosferę pracy

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny Brody Małe 24k  22-460 Szczebrzeszyn

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@trimex.net.pl

Do góry

TRIMEX Sp. z o.o.